Stylizacje gwiazd, które łatwo skopiować - Osobista Stylistka Marta Gałka
JEJ STYL

Stylizacje gwiazd, które łatwo skopiować

19 października 2016

zrzut-ekranu-2016-10-19-o-13-30-14

Stylizacje gwiazd to świetne źródło inspiracji. Oczywiście nie wszystkie i nie wszystkich, ale często można u nich podejrzeć coś ciekawego. Potrafią podążać za trendami i brać z nich to, co podkreśla osobowość. Podobny artykuł pisałam już jakiś czas temu (znajdziecie go TUTAJ), dzisiaj pora na drugą część 🙂 Zapraszam!

STYLIZACJA KATE 

zrzut-ekranu-2016-10-19-o-14-13-10

1, 2, 3, 4, 5, 6

Pierwsza Kate Bosworth i jej zestaw z płaszczem w hiper – jesiennym, kamelowym kolorze. Kolorze, który zarówno dla niej, jaki i każdej innej stonowanej wiosny jest trochę “przyciężki”. Broni się jednak, bo temperatura się zgadza. Jak tak sobie na to zdjęcie patrzę, to myślę, że pokusiłabym się o chustę albo apaszkę – luźno przerzuconą przez szyję, rozjaśniającą całość i dodającą trochę lekkości, na przykład TAKĄ . Cała reszta super, idealnie sprawdzi się u sylwetek A, X, H

STYLIZACJA VICTORIA 

zrzut-ekranu-2016-10-19-o-14-24-58

1, 2, 3, 4, 5

Victoria Beckham to mistrzyni kobiecego minimalizmu, aż trudno uwierzyć że jeszcze niedawno wyglądała TAK. Cóż, jak widać warto nad sobą pracować 😉 Ten zestaw jest wymarzony dla pań o typie kolorystycznym stonowana (ciemna) zima. Mocny,  zdecydowany, z delikatnym kontrastem. Sportowy, ale jednocześnie szykowny. Dobrze będą się w nim czuły panie o masywnych pupach, biodrach i udach. 

STYLIZACJA MARY KATE (chyba) 

zrzut-ekranu-2016-10-19-o-14-44-44

1, 2, 3, 4, 5, 6

Chyba, bo nie odróżniam niestety Mary Kate od Ashley Olsen :/ Siostry mają świetny patent na uczynienie atutu z czegoś, co inni uznaliby za wadę. Są niskie (poniżej 160 cm) i wcale się tym nie przejmują: noszą za duże ubrania (wcale nie przypadkiem) i płaskie buty. Robią to na tyle często i konsekwentnie, że stało się to ich znakiem rozpoznawczym i zjednało rzesze fanek. Dzisiaj pokazuję szary zestaw z ogromnym swetrem 🙂 Zwróćcie uwagę na końce nogawek w dżinsach – są obcięte. To modny teraz zabieg, który możecie zrobić same w domu. Po prostu ucinacie i tak zostawiacie 🙂 . TUTAJ możecie zobaczyć w bliska. 

Może Cię również zainteresować

Brak komentarzy

Skomentuj