Analiza sylwetki online -

Analiza sylwetki online

Analiza sylwetki online wygląda podobnie do klasycznej analizy, z taką różnicą, że korzystam z odpowiednio przygotowanych zdjęć analizowanej osoby, a zamiast opowiadać o fasonach, pokazuję je na zdjęciach. 

Czy jest ona tak samo skuteczna jak klasyczna analiza? Tak, pod warunkiem, że zdjęcia zostaną wykonane prawidłowo, a ankieta z wywiadem będzie zawierała wszystkie potrzebne informacje. Tutaj można pobrać wskazówki dotyczące zdjęć i przygotowań do analizy, a tutaj ankietę. Konieczne jest też wykonanie testu Spell Your Shape i przesłanie wyniku – literki. Test możesz rozwiązać tutaj.

Poniżej kilka przykładowych stron z opisu analizy:

*Analizę zaczynam robić po zaksięgowaniu wpłaty (płatna jest z góry), a czas oczekiwania na wynik wynosi do 14 dni. Nie uwzględniam zwrotów i reklamacji, dlatego ważne jest, żeby podczas trwania analizy wszystko na bieżąco ze mną omawiać, uważnie czytać wskazówki i stosować się do nich. 

*Zdjęcia, które wysyłasz zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby tej usługi, nie rozpowszechniam i nie publikuję ich bez zgody właściciela.